adv

Profil działalności

 

Logistyka. Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa logistyczna firm związanych z telekomunikacją natomiast drugim filarem jest obsługa techniczna firm telekomunikacyjnych. Dysponujemy magazynem klasy A o powierzchni 6000m2 w doskonałej lokalizacji : kompleks logistyczny Panattoni Park Pruszków 20km od Warszawy. Szeroki zakres usług obejmujących logistykę obejmuje przeładunki towarów, rozładunki, pakowanie, magazynowanie, kontrolę ilościową, konfekcjonowanie, etykietowanie, prowadzenie, kontrolę i raportowanie stanów magazynowych jak również transport.
 

Obsługa techniczna. Obsługa techniczna obejmuje prace rozwojowe-konstrukcyjne nad projektem, produkcję, montaż i testowanie oraz zakupy podzespołów i materiałów do realizacji powierzonych kontraktów. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę techniczną z długoletnim stażem. Dodatkowo dysponujemy własną, profesjonalnie wyposażoną halą produkcyjno-montażową o powierzchni 400m2. Realizujemy projekty własne i zlecone. W ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń do sterowania systemami wentylatorów przewietrzających i chłodzących. Urządzenia współpracują zarówno z wentylatorami sterowanymi napięciowo jak i PWM. Sterowniki mogą realizować proste funkcje lub pełne sterowanie wraz ze zdalnym nadzorem i monitorowaniem obiektu. Obsługujemy NSN w zakresie montażu, uruchomienia i testowania systemów telekomunikacyjnych wąskopasmowych i szerokopasmowych(IPDSLAM). Na miejscu montujemy sprzęt telekomunikacyjny oraz wyposażenie elektryczne w szafach wewnątrz i zewnątrz budynkowych. Szafy są dostarczane na obiekt po pozytywnych testach funkcjonalnych i elektrycznych.

Produkcja. Realizujemy zamówienia na produkcję i dostawę kabli telekomunikacyjnych sygnałowych, alarmowych, zasilających, okablowania typu ethernet/LAN oraz okablowania na specjalne zamówienia klienta. Posiadany park maszynowy umożliwia nam produkcję większości typów kabli (zaciskane, lutowane, IDC). Oferujemy kompleksową usługę - od zaprojektowania do wykonania według zatwierdzonej lub dostarczonej specyfikacji. Do produkcji używamy materiałów i komponentów najwyższej jakości. Zakres naszej działalności projektowej obejmuje również urządzenia elektroniczne wykorzystywane w telekomunikacji ze szczególnym naciskiem na systemy dozoru klimatycznego w szafach telekomunikacyjnych.

Zapraszamy do współpracy